חדשות הביטקוין 18/02/2019

קרן הון סיכון חדשה של Morgan Creek קיבלה השקעה מתוכניות הפנסיה של וירג’יניה. הקרן גייסה כ-40 מיליון דולר, רובם להשקעה בחברות קריפטו מבטיחות, אם כי חלק מההשקעה יוקצה גם לביטקוין.

סדרה של ציוצים מבית ויקיליקס גינו את קרייג רייט כפרובקטור סדרתי. ויקיליקס גם הציגו מסמכים שלטענתם זייף קרייג בכדי לתמוך בטענתו כי הוא זה סטושי נקמוטו.

הבנק האמריקאי ג’יי פי מורגן מאשר רשמית כי הוא מפתח מטבע דיגיטלי שיהיה צמוד למחיר הדולר. הבנק ישיק את מטבע JPM Coin בחודשים הקרובים, ובאמצעותו יעביר ערך בין לקוחותיו. בשנה שעברה, ג’יי פי מורגן אסר על רכישת ביטקוין באמצעות כרטיס אשראי ומנכ”ל הבנק אף כינה את ביטקוין כהונאה.

פרטים חדשים נחשפים אודות עסקת הסחר בין ארגנטינה לפרגוואי שהתרחשה בביטקוין. ארגנטינה ייצאה חומרי הדברה בשווי של $7,100 לפרגוואי אשר שולמו במטבע הביטקוין. אומנם הסכום נמוך, אך העסקה מציבה תקדים מעניין עבור הסחר הבינלאומי.

לסיום, בורסת הקריפטו הישראלית Coinmama הודיע על דליפת נתונים. כספים לא נגנבו ואף משתמש לא הושפע ישירות. רשימה של כתובת מייל וסיסמאות מוצפנות של כ-450,000 לקוחות קויןמאמא מוצעים למכירה ב-darknet. קויןמאמא היא אחת מ-24 חברות שמהם זלג מידע. ההמלצה למשתמשי הבורסה היא להחליף סיסמאות.

avatar
  Subscribe  
תודיע לי על

macro bit © כל הזכויות שמורות