חדשות הביטקוין 25/02/2019

איילון מאסק היזם והמנכ”ל הטכנולוגי, אמר כי הוא רואה את העיצוב של ביטקוין “מבריק למדי” ורואה בו “את דרך טובה בהרבה להעברת ערך מאשר פיסת נייר”. מאסק מכחיש כל כוונה לערב את טסלה בתחום הקריפטו.

בשבוע שעבר, נמסר כי קמעונאית המזון המקוונת Rakuten, הנחשבת מקבילה לאמזון ביפן, עשוי לתמוך במטבעות דיגיטליים באפליקציית התשלומים החדשה. השקת האפליקציה מתוכננת לחודש מרץ.

קוייןבייס הודיעה על רכישת Neutrino , סטארט-אפ של מטבע איטלקי. המנכ”ל של Neutrino ידוע לשמצה בכך שבעבר מכר תוכנות ריגול לממשלות, משטרים, ותאגידים.

ענקית הכרייה הסינית Bitmain, חשפה כי הפסידה חצי מיליארד דולר ברבעון השלישי של שנת 2018. ביטמיין חושפת נתונים כלכליים בניסיון לגייס הון בבורסת הונג קונג.

ענקית האלקטרוניקה, סמסונג, חשפה השבוע דגמי סמארטפונים חדשים. בין המוצרים שנחשפו הוצג גם הטלפון Samsung Knox, על פי הפרסומים ברשת במכשיר זה משולב ארנק חומרה. אם כי סמסונג לא הזכירה זאת בהשקה.

לסיום, הבלוקצ’יין של ביטקוין מעבד נכון לימים אלו 3.8 עסקאות לשנייה או סביב 315,000 ליום. זוהי הרמה הגבוהה ביותר מאז רמות השיא בשנת 2017, אז הקיבולת המוגבלת יצרה עמלות עסקה גבוהות. עם זאת, העמלות נכון להיום נמוכות, זאת בשל קיבולת נוספת המוענקת על ידי SegWit.

avatar
  Subscribe  
תודיע לי על

macro bit © כל הזכויות שמורות