חדשות הביטקוין 29/04/2019

מעבדת תשלומי הקריפטו, moon, הודיעה על הרחבת תוסף חדש לדפדפן Chrome אשר יאפשר רכישות מאמזון באמצעות רשת ברק של Bitcoin. בעלי חשבון Coinbase יוכלו גם לשלם באמצעות שכבת הבסיס של Bitcoin, Ethereum, Litecoin ו- bCash.

סקר של דרום קוריאה גילה כי 7.4% מאוכלוסיית המדינה מחזיקה בצורה כלשהי בקריפטו. הדרום קוריאינים מחזיקים ממוצע של מעל 6,000 $ בשווי של קריפטו, הנתון מהווה גידול שנתי של 64%. אנשים בשנות ה -50 לחייהם מחזיקים את יתרות הקריפטו הגדולות במדינה.

סמסונג הדרום קוריאנית דיווחה כי השקיעה 2.9 מיליון דולר ביצרנית ארנק החומרה הצרפתית, לדג’ר. המימון הזה מביא את הערכת השווי הכוללת של לדג’ר ל -290 מיליון דולר. כפי שפורסם בדוחות קודמים, הסמארטפון החדש של סמסונג גלאקסי S10 כולל תמיכה בעבור ארנקי crypto.

יותר מ – 400,000 עסקאות של Bitcoin נרשמו בשבוע החולף, הנתון מהווה את הרמה הגבוהה ביותר מאז העלייה בהיקף העסקאות שנרשמה בחודש דצמבר 2017. עם זאת, עמלת העסקה הממוצעת נמוכה פי 6 מזו שהייתה אז, מה שמראה כי קיבולת העיבוד של Bitcoin השתפרה מאוד.

ולסיום, היועץ המשפטי של ניו יורק הודיע על צו בית המשפט נגד iFinex, הבעלים של בורסת Bitfinex והאלט קויין tether . פרקליט המדינה טוען כי iFinex השתמשה בחשאי ב-850,000,000 $ השמורים כגיבוי זאת בשביל להסוות הפסדים על בורסת Bitfinex. ביטפינקס הכחישה את ההאשמות, כולל הפסד של כספים כלשהם.

avatar
  Subscribe  
תודיע לי על

macro bit © כל הזכויות שמורות