חדשות הביטקוין 06/05/2019

בורסת Bakkt מתקרבת לרגולציה, יש לציין את רמת ההשקעה הגבוהה של החברה בשביל כניסה לבורסת ניו יורק, היא רכשה חברה המתמחה באחסון קר, לשמירה על נכסים דיגיטליים. Bakkt גם חשפה שותפות עם בנק ניו יורק Mellon ליישם פתרונות אחסון קר במתקניו המאובטחים.

כרטיס חיוב מסוג “מאסטרקארד” מבקש אישור רגולטורי לשימוש באירופה. כרטיס הטעינה מראש יאפשר ללקוחות להמיר ולשלוח נכסי crypto בכל מקום שבו מאסטרקארד מתקבל. הבקשה נמצאת כעת בבדיקה ברשות הפיננסית בגיברלטר.

סקר שנערך לאחרונה על ידי Harris Poll עבור בלוקצ’ין קפיטל מגלה כי 89% מהמבוגרים האמריקאים מודעים לביטקוין, 43% רואים בביטקוין חדשנות פיננסית חיובית, 33% מאמינים שרוב האנשים ישתמשו Bitcoin בתוך 10 שנים, ו – 27% צפויים לרכוש את ביטקוין בתוך 5 שנים. כל הנתונים הסטטיסטיים החיוביים הללו גדלו מאז הסקר האחרון שנערך בשנת 2017, מה שמצביע על זה שהדמוגרפיה הצעירה ביותר טובה לביטקוין.

חשבון בבנק HSBC הקשור לביטפינקס נתפס על ידי משרד המשפטים האמריקאי. המשרד טען כי החשבון שימש כדי לנתב כסף אמריקאי של בורסת הקריפטו, אשר נאסר ללקוחות הבנקאות בארה”ב. זאת ועוד, ג’או דונג, בעל מניות עיקרי בביטפינקס, הצהיר בטוויטר כי הבורסה מחפשת לשחרר את הטוקן שלה במאמץ לגייס כמיליארד דולרים.

avatar
  Subscribe  
תודיע לי על

macro bit © כל הזכויות שמורות