חדשות הביטקוין 13/05/2019

שוק הקריפטו, ובייחוד ביטקוין, נמצא במצב שורי, כאשר הגיע בסוף השבוע לרמות שלא נראו מאז נובמבר 2018. נפח המסחר נשאר גבוהה, מה שמאשר השתתפות נרחבת בעליות אלו.

בורסת Binance נפרצה ונגנבו ממנה כ-7,000 Bitcoins. הבורסה אמרה כי חוותה כמה סוגי התקפות, כולל דיוג ותוכנות זדוניות ששימשו את הפורצים. כ 2% של BTC מן הארנק החם של הבורסה נגנבו. קרן הביטוח של בינאנס, הידועה בשם SAFU, תכסה את ההפסדים ויתרות הלקוחות לא יושפעו.

וויצ’ט, הוואצאפ של סין, אסרה על כל עסקאות crypto ושימוש בטוקנים מן הפלטפורמה שלה. פלטפורמת העברת ההודעות המיידיות היתה מקום פופולרי למסחר במטבעות דיגיטליים, ולכן האיסור יכול להשפיע באופן משמעותי על משתמשי הקריפטו הסינים. WeChat מפעילה שירות התשלום משלה, ולכן ייתכן כי רואה את המטבעות הדיגיטליים כמתחרים, או שהיא פועלת תחת מדיניות מגבילה של ממשלת סין בנוגע לקריפטו.

חברת הכרייה הגדולה ויצרנית ה- ASIC, ביטמין, חשפה כי ה- Bitcoin hashpower ירד ב -88% מאז החודש שעבר. לא ברור כרגע אם Bitmain מכרה את רוב ה- Bitcoin ASIC שלה או העבירה אותם לחברת בת.

ולסיום, משתמש בטוויטר IamNomad דיווח כי מעל 50% של עסקאות BCH בחודש אפריל היו קשורות לכתובת אחת. הכתובת שלחה 587,000 טרנזקציות במהלך אפריל, ביצוע כמה מיקרו עסקאות בשנייה. שימוש באותה כתובת יכל להיות לשם פעילות דמה או לבדיקות.

avatar
  Subscribe  
תודיע לי על

macro bit © כל הזכויות שמורות