חדשות הביטקוין 15/04/2019

מנהיג בלארוס, אלכסנדר לוקשנקו, הודיע בשבוע שעבר על כוונה לבנות את מרכז הכרייה הגדול של Bitcoin שיוקם ליד תחנת הכוח הגרעינית החדשה של המדינה, אשר צפויה להיות מופעלת לחלוטין עד 2020. בלארוס כבר פיתחה אזור כלכלי מיוחד, פארק היי-טק, עם הפחתות מס משמעותיות עבור חברות IT ו- crypto.

המפלגה הפוליטית הגדולה ביותר בשוודיה, המפלגה הסוציאל-דמוקרטית, צייצה כי הקרונה השוודית בוטלה לטובת ביטקוין ושמה השתנה ל“Bitcoin Democrats”. שוודים הופתעו עוד יותר מטוויטים על העלאת מסים וסטטיסטיקות של פשע. מאוחר יותר התברר כי החשבון נפרץ על ידי קבוצת האקרים שרצו להעלות את תשומת הלב לפערים ביטחוניים.

בורסת הקריפטו Coinbase הרחיבה את שירותי המרת המטבעות ושירותי המסחר ל -11 מדינות נוספות. החברה שבסיסה בסן פרנסיסקו הודיעה כי לקוחות במספר מדינות בדרום אמריקה ובאסיה יכולים כעת לגשת לשירותי חליפין בין קריפטו ל – crypto. החברה הודיעה כי היא מציעה את השירותים באמצעות Coinbase.com וכן Coinbase Pro, פלטפורמת המסחר המקצועית שלה.

ולסיום, אנדרו יאנג, מועמד דמוקרטי בבחירות של אמריקה בשנת 2020, פרסם הודעה המדגישה את הצורך בתקנות אחידות עבור מטבעות דיגיטליים. יאנג אמר כי כללים שונים עבור קריפטו בין מדינות וסוכנויות שונות יוצר בלבול מיותר. יאנג התייחס גם ל-BitLicense של ניו יורק כ”מציק” ומזיק לצמיחתו של התחום בארה”ב.

avatar
  Subscribe  
תודיע לי על

macro bit © כל הזכויות שמורות