חדשות הביטקוין 15/04/2019

דיווחנו בעבר כי ארנק הביטקוין אלקטרום היה תחת מתקפת פישינג, והמלצנו למשתמשים לעדכן לגרסה העדכנית ביותר באמצעות אתר האינטרנט הרשמי של אלקטרום. המתקפה כעת הסלימה להתקפת מניעת שירות ממעל 25,000 כתובות IP, שמטרתן לשבש את הקשר בין ארנקי המשתמשים לבין שרתי אלקטרום לגיטימיים. משתמשים מתבקשים להשבית חיבור אוטומטי לשרתים אקראיים ולהגדיר שרת מהימן במקום זאת.

קויינבייס משיקה כרטיס דביט לאזרחי בריטניה. על פי הפרסומים לקוחות החברה בבריטניה יוכלו להשתמש בקריפטו מחשבון הקויןבייס שלהם בכל מקום שמקבל ויזה. משתמשים יוכלו גם למשוך מזומנים מכספומטים באמצעות הכרטיס. קויןבייס מתכננת להרחיב את התמיכה לאיחוד האירופי בתוך מספר חודשים.

כריסטין לגארד, יושבת ראש קרן המטבע הבינלאומית, הודתה כי טכנולוגיות משבשות משפיעות על הבנקאות הרגילה. בהתייחסה למטבעות דיגיטליים, אמרה לגארד כי היא “מזעזעת את המערכת”. היא הדגישה את הצורך באיזון בין חדשנות לבין רגולציה כדי לשמור על יציבות.

ולסיום, לפיד הברק המפורסם השימש כסמל להעברת ביטקוין ברשת הלייטנינג בין אנשים ידועים בתחום הסתיים השבוע לאחר שהגיע לצוות בונצואלה. סכום הביטקוין שנאגר יהיה לצדקה בוונצואלה, אשר עדיין תחת מצוקה כלכלית קשה.

avatar
  Subscribe  
תודיע לי על

macro bit © כל הזכויות שמורות