חדשות הביטקוין 08/04/2019

סוחרי קריפטו מקצועיים, טוענים כי עליית המחירים הדרמטית שהתרחשה בשבוע שעבר, היא תוצאה של סביבת נזילות נמוכה. הקניות הגדולות של ביטקוין התחלקו לפחות בין שלוש בורסות מרכזיות.

כפי שקורה בדרך כלל כאשר מתרחשת עליית מחירים בביטקוין, נפח החיפוש גדל. גוגל טרנד, מראה כי החיפוש עבור מילת המפתח “ביטקוין” נמצא ברמה הגבוהה ביותר מאז נובמבר האחרון. בנוסף, מנוע החיפוש העיקרי בסין, Baidu, מראה כי “ביטקוין” היה מונח החיפוש המהיר ביותר.

ועדת הביטחון של ארה”ב פרסמה הנחיות רגולטוריות כדי לסייע בבירור אילו מטבעות קריפטו מהווים ניירות ערך, ובכך כפופים לחוקי ניירות ערך הקיימים כיום. למרות שסאגת ה-ICO הסתיימה, כל פרויקט שינפיק כעת מטבעות בארה”ב יצטרך לספק הבהרות רגולטוריות.

חברת הוצאה לאור הענקית משוויץ, Netzmedien AG, הודיעה כי תתחיל לשלם משכורות בביטקוין, לאחר שהעובדים הצביעו כי יעדיפו לקבל ביטקוין במקום פרנק שוויצרי. החברה מפרסמת 8 מגזינים טכנולוגיים ואתר אינטרנט אחד. שוויץ נותרה בחוד החנית של אימוץ הביטקוין.

לסיום, הפורום הכלכלי העולמי פרסם דוח על יותר מ-40 בנקים מרכזיים הבוחנים את טכנולוגיית הבלוקצ’יין, חלקם במטרה ליצור מטבעות פיאט קוין. מזכ”ל האו”ם לשעבר, קרא ליצור מטבע גלובלי המבוסס על כלי ה-SDR של קרן המטבע הבינלאומית.

avatar
  Subscribe  
תודיע לי על

macro bit © כל הזכויות שמורות