למה ביטקוין ופייפאל לא חברים?

לא מעט אנשים שואלים כיצד לרכוש ביטקוין עם פייפל ונתקלים בקשיים. הכלל שלי הוא לא לקנות ביטקוין עם פייפאל, כי כך או כך המוכר יבקש למכור במחיר גבוהה מהשוק.

מדוע? כאשר משלמים בפייפאל ניתן לבטל או להכחיש את העיסקה אפילו חודש אחרי שהתרחשה; לעומת זאת, כאשר מבצעים העברת ביטקוין, הפעולה סופית ואינה ניתנת לביטול.

לכן, מי שמוכר את הביטקוין מסתכן בכך שהקונה יבטל את העיסקה לאחר שהביטקוין כבר הגיע לארנקו.

במילים אחרות, אני מוכר לך את הביטקוין ואתה משלם לי 1000 שקל, אחרי שאני מעביר לך את הביטקוין אתה יכול להתקשר לפייפאל ולהכחיש את העיסקה. פייפאל יזכו אותך על כספך.

לא פשוט למצוא מוכרים ואם כבר מצאתם – צפו לעמלות גבוהות.

להלן המקומות בהם ניתן לקנות ביטקוין באמצעות פייפאל :

 

  • Local Bitcoins (לוקל ביטקוין). אתר אינטרנט בו ניתן לאתר אנשים פרטיים מרחבי העולם המוכרים ביטקוין בתמורה לתשלום בפייפאל, באתר ניתן לראות ביקורות על המוכרים, והרכישה מתבצעת על ידי תיווך של האתר בין המוכר לקונה.
  •  VirWox (ווירוקס). חברה שמקבלת פייאפל. תהליך הרכישה ארוך ומעט מורכב, כיוון שבפועל רוכשים מטבע דיגיטלי אחר אותו יש להמיר לביטקוין. אמין ובטוח
  • ebay (איביי). כאן אתם יכולים למצוא מוכרים פרטיים שיהיו מוכנים למכור ביטקוין ולקבל תשלום בפייפאל. וודאו כי הפרופיל נראה אמין עם תגובות וביקורות על מסחר בביטקוין.
  • כרטיסי אשראי דיגיטליים. מטעינים את הכרטיס אשראי בביטקוין ומשלמים דרך פייאפל. לאחר שיש ביטקוין ביתרת הכרטיס, ניתן לגהץ איתו לבצע תשלומים.

למידע נוסף על המקומות בהם ניתן לקנות ביטקוין עם פייפאל, עיינו במאמר הנרחב שכתבנו בנושא.

חשוב להבהיר : הצד שמסתכן בעיסקה באמצעות פייפאל הוא הצד המוכר בלבד, כי הצד הקונה הוא  היחידי שיכול לבטל את העיסקה.

לסיכום

למרות ש paypal הוא אתר בטיחותי ואמין למדי ועל אף שיש זירות מסחר שמקבלות תשלומים באמצעות פייפל, חשוב מאוד להבין את ההשלכות של ביטולי עיסקה.מתוך הדרכים השונות המאפשרות רכישת ביטקוין באמצעות חשבון הפייפאל שלכם , מתפקידכם להחליט לגבי השיטה המתאימה לכם ביותר.זכרו כי במטרה להשתמש בפייפאל לרכישת ביטקוין, על החשבון שלכם ראשית להיות מאומת במלואו – מה שאומר שעליכם לקשרו לחשבון הבנק וכרטיס האשראי שלכם, כמו גם לעבור תהליך של אימות זהות.

 

avatar
  Subscribe  
תודיע לי על

macro bit © כל הזכויות שמורות