11 אתרי הקריפטו שאתם חייבים להכיר

אם אתם חלק מעולם המטבעות ואתם לא מכירים את האתרים הבאים זה סימן שנשארתם מעט מאחור.

הנה רשימת האתרים שאתם חייבים להכיר :

 

1.coin market cap – האתר הראשון והחשוב ביותר שכולם צריכים להכיר. באתר מוצגים שערי כל המטבעות הדיגיטליים ובנוסף מצורף הרבה מידע כמו גרפים, לינקים לאתרי המטבעות, מידע לינקים לאקסצ’ינג’ים שבהם נסחרים המטבעות ועוד המון מידע שימושי על כל מטבע ומטבע.

 

2.Purse – אתר לקניה של מוצרים באמזון עם ביטקוין. האתר משתמש כגורם תיווך בינכם לבין מוכרים באמזון ומאפשר לכם לרכוש עם הביטקוין שלכם מוצרים. האתר נותן הנחות ומבצעים לנרשמים חדשים.

3. bitrated אתר למכירת מוצרים בין אנשים בעזרת מתווכים שבאתר
המתווכים הם אנשים פרטיים שתפקידם לשפוט במקרה של מחלוקת בין הקונה למוכר.

4. Local Bitcoinאתר למסחר בין אנשים פרטיים שמשמש גם כקרן נאמנות בין הצדדים. אתר וותיק ובטוח וניתן בעזרתו לקנות ביטקוין מאנשים בכל העולם בצורה מאובטחת

 

5. shapeshiftאתר להמרת ביטקוין במטבעות דיגיטליים אחרים או להפך. במספר לחיצות בודדות ניתן להמיר מטבעות דיגיטליים שונים. ממש קל ונוח.

6. coin desk אתר חדשות עולמי בנושא המטבעות הדיגיטליים. זה ממש ה CNN של הביטקוין, החדשות הרלוונטיות ביותר מתעדכנות על בסיס יומי באתר זה.

7. bitcoin talk – הפורום הגדול בעולם לדיונים בנושא הביטקוין והמטבעות הווירטואלים, הפורום וותיק מאוד וסביר להניח שתמצאו תשובה לכל שאלה שתתעורר אצלכם.

  1. איגוד הביטקוין הישראלי – באתר ניתן להתעדכן באירועים והרצאות בנושא הביטקוין, כמו כן מעדכן האתר מידי פעם הנחיות לגבי אופן פיצולים או שינויים אחרים שקורים בפרוטוקול הביטקוין.

  1. buybit– לוח מודעות בעברית שמקשר קונים ומוכרים ברחבי הארץ שמעוניינים לסחור במטבעות דיגיטליים. ממשק נוח וקל להפעלה.

  1. blockchain info – באתר זה ניתן לעקוב אחרי הטרנזקציה בבלוקצ’יין ניתן להזין את כתובת הארנק או את מספר הטרנזקציה ולראות את סטטוס האישורים ופרטי העיסקה כפי שמופיעה בבלוקצ’יין

  1. beincrypto – לוח עבודות. אתר עולמי לחיפוש משרות בתחום הבלוקצ’יין ניתן לסנן לפי אזור מגורים ולחפש משרות רלוונטיות.

 

avatar
  Subscribe  
תודיע לי על

macro bit © כל הזכויות שמורות