מה אפשר לקנות עם ביטקוין – כל המוצרים השירותים והעסקים

הרבה אנשים לא מבינים מה כל הרעש על הביטקוין אם אי אפשר לקנות איתו כלום. האם זה רק כלי השקעה? או שזה מטבע שאפשר באמת לרכוש איתו מוצרים ושירותים?
התשובה ברורה מאוד – ביטקוין כבר היום משמש כמטבע לרכישות, ולא, לא רק ברשתות אפלות אלא ממש מתחת לאף שלנו. בישראל ישנם לא מעט עסקים שכבר מקבלים ביטקוין והקצב הולך וגדל.

במאמר הבא נסביר לכם איפה אפשר לשלם בביטקוין אופליין ואונליין.

מה אפשר לקנות עם ביטקוין מישראל

אז קודם כל, אם אתם מחפשים עסקים פיזיים בישראל שאפשר לשלם אצלהם בביטקוין תוכלו לעיין ברשימת העסקים שמקבלים ביטקוין בישראל.
לרוב, עסקים אלו לא מקבלים רק ביטקוין אלא סוגי מטבעות נוספים כמו איתריום, מונרו ועוד.
תוכלו, נכון לכתיבת שורות אלו לרכוש מהעסקים הללו תכשיטים, ביגוד כלי עבודה ואפילו לאכול במסעדות ולקבל שירותי ייעוץ משפטי.
ניתן לציין, שעסקים המקבלים ביטקוין בישראל רואים בביטקוין כמטבע לכל דבר והמחיר שתשלמו עבור שירותיהם דומה למחיר שתשלמו בשקלים.

עסקים אונליין לקניית מוצרים בביטקוין

נתבך נוסף בשביל להבין שביטקוין הוא כסף זו ההוכחה שניתן לרכוש כמעט כל מוצר בעזרת ביטקוין.
באתר purse ניתן לרכוש כמעט את כל המוצרים הקיימים על פלטפורמת אמזון בעזרת ביטקוין, וזאת רק דוגמא לתשלום עם ביטקוין אונליין.
תופעת הביטקוין מתפשטת במהירות בעולם, ובאתרי אינטרנט עולמיים רבים כבר מקבלים ביטקוין, כשתגיעו לקופת התשלום סביר להניח שבאתרים הגדולים תהיה האפשרות לשלם עם ביטקוין.

חברות גדולות שאת מוצריהם ניתן לרכוש עם ביטקוין

בנוסף לעסקים הקטנים ולאתרי האינטרנט שמקבלים ביטקוין ישנם חברות ענק שכבר מקבלות ביטקוין והצהירו על כך בפומבי.
חלק מחברות הענק האלו הם: מיקרוסופט, אקספדיה ואפילו מקדונלדס קנדה שהסכימו לקבל ביטקוין לתקופה מסוימת בקמפיין שיווקי.
רשימת העסקים הגדולים שמקבלים ביטקוין הולכת וגדלה, כאשר עוד ועוד חברות מבינות את הרווח הטמון בקבלת המטבע.

ממשלות שמקבלות ביטקוין

לאחרונה התבשרנו כי ממשלת מדינת אוהיו שבארצות הברית הכריזה כי תתחיל לקבל ביטקוין בעבור מיסים. משמעות הדבר היא שממשלת אוהיו אכן מכירה במטבע הביטקוין כמטבע לגיטימי, וכעת אזרחיה יוכלו להשתמש במטבע לתשלום המיסים.
ממשלת אוהיו תעזר בשירותיהם החיצוניים של חברת bitpay בשביל להמיר את הביטקוין שיקבלו בתמורה למיסים לדולרים.
ממשלת אוהיו כאמור אינה הראשונה שמכירה בביטקוין כמטבע. באפריל 2017, הכריזה ממשלת יפן על הביטקוין כמטבע חוקי במדינה. ההודעה גרמה לביטקוין להיות פופולרי ביותר במדינה ונכון להיום, מאות אלפי עסקים ביפן מקבלים ביטקוין כאמצעי תשלום,

שירותי פרילנסרים בביטקוין

ישנם המון נותני שירות עצמאיים הנקראים פרילנסרים שמקבלים תשלום בביטקוין. כחלק מהשירות שמספקים הפרילנסרים תוכלו לקבל שירותי תכנות, עיצוב, כתיבה שיווקית, הפקת סרטוני וידאו ועוד.
על העבודות ניתן לשלם באמצעות מטבעות דיגיטליים. ניתן למצוא פרילנסרים שיקבלו קריפטו כאמצעי תשלום על אתרי האינטרנט הגדולים כמו upwork או freelancer, אך לאחרונה גם קם אתר שתפקידו להפגיש בין פרילנסרים המקבלים ביטקוין לבין מחפשי השירות.

לסיכום, נראה כי זו לא שאלה אלא עובדה. ביטקוין כבר כיום משמש כמטבע עובר סוחר וישנם עסקים רבים בישראל ובעולם שמקבלים תשלום בביטקוין.
סביר להניח שבמשך הזמן מספר העסקים המקבלים ביטקוין בישראל ילך ויגדל וצורת תשלום זו תתפח במימדיה.

avatar
  Subscribe  
תודיע לי על

macro bit © כל הזכויות שמורות