חדשות הביטקוין 25/03/2019

חברת Digitec-Galaxus, הנחשבת לאמזון של שוויץ, החלה לקבל ביטקוין ועוד מטבעות דיגיטליים אחרים. החברה תשתמש בשירותי המרת Coinify כדי להמיר באופן מיידי כל מטבע דיגיטלי שקיבלה לפרנק שוויצרי. החברה מתכוונת להרחיב יוזמה זו גם ללקוחותיה הגרמניים.

ג ‘ק דורסי, מנכ”ל טוויטר, צייץ כי שכר שלושה מהנדסי קריפטוגרפיה כתרומה. למתכנתים אלו, ישלם דורסי עבור עבודה על הקוד הפתוח של ביטקוין והתשלום אליהם יתבצע גם הוא במטבע הביטקוין.

בורסת ביננאס משיקה דרך חדשה לרכוש ביטקוין מ-1,300 סכוניות אוסטרליות. שיטת הרכישה תדרוש אימות KYC ותישא עמלה של 5%, וכן מיסי מכירה.

חברת ביטמיין ספגה הפסדים כבדים השנה, אך ככל הנראה היא חוזרת לעסקי הליבה של החברה, כריית ביטקוין. כורה הביטקוין הגדול בסין ויוצרת ה-ASIC פרסה 200 אלף מכונות ASIC על מנת לנצל את הכוח ההידרופוני השופע בחודשי הקיץ בסין.
הציוד מוערך בסביבות 80 מיליון דולרים.

לסיום, דוח שפורסם על ידי Bitwise, מעלה סוגיה מורדמת בקריפטו. בורסות רבות ללא פיקוח, מדווחות על נפחי מסחר מנופחים בצורה מזויפת. המחקר שהוצג ל-sec, על מנת לקדם את תעודות סל על הביטקוין, מציג כי 95% מנפחי המסחר מזויפים.
לפי הדיווח, מחזור המסחר היומי בביטקוין, מסתכם בכ-270 מיליון דולרים, ונסחר ברובו על פני 10 בורסות רגולטוריות כמו ביננאס, קויןבייס וקראקן.

avatar
  Subscribe  
תודיע לי על

macro bit © כל הזכויות שמורות