חדשות הביטקוין 11/03/2019

בעקבות קמפיין ההאשטאג “DeleteCoinbase” עליו דיווחנו בשבוע שעבר, הודיעה בורסת קויינבייס כי תפטר את כל עובדי צוות האקינג שנשכרו בהתחלה.
עובדים אלו, היו מעורבים במכירת תוכנות זדוניות לממשלות לפני תחילת עבודתם בבורסה.

במה שתורם לעליית המטבע BNB, בורסת ביננאס הודיעה כי ממשלת ארגנטינה תתאים השקעות לתוכנית מאיץ הבלוקצ’יין המנוהלת על ידי Binance Labs. זה סימן לגישה חיובית של המדינה לקריפטו.

המוח מאחורי מטבע הפונזי OneCoin, ךKonstantin Ignatov, נעצר בשדה התעופה הבינלאומי של לוס אנג’לס. Ignatov ניהל את הפונזי OneCoin יחד עם אחותו, Ruja. וואןקוין הושק כביכול בשנת 2014 בתור מטבע קריפטוגרפי אך מעולם לא שוחרר קוד או בלוקצ’יין למטבע. הונאה זו הצליחה לגנוב מעל 3.5 מיליארד דולר, מתוכם 1.2 מילארד דולר כנראה יוחזרו לתובעים.

האו”ם פרסם דו”ח המאשים את כוחות הסייבר הקוריאניים בצפון קוריאה בגניבה של כ -670 מיליון דולר בקריפטו באמצעות פריצות ודרישות כופר. הדו”ח מכסה את התקופה שבין 2015 עד 2018 וחושף חמישה פריצות לבורסות קריפטו אסיאתיות והתקפות סייבר על בנקים.

לסיום, Fidelity Investments, אחת מספקי השירותים הפיננסיים הגדולים בעולם, חשפה את השקת שירות הנכסים הדיגיטליים שלה. החברה מחזיקה ומאפשרת מסחר של נכסים דיגיטליים. עד כה, השירות זמין רק לקבוצה מוגבלת של משקיעים מוסדיים, אך החברה מתכננת לתת גישה לקוחות מוסדיים נוספים.

avatar
  Subscribe  
תודיע לי על

macro bit © כל הזכויות שמורות