אפשרות השקעה נוספת בביטקוין – בעזרת חוזים חכמים

בתקופה האחרונה אנחנו שומעים על ברוקרי ענק שהחלו להשיק מכשירים פיננסים המחקים את תנודות הביטקוין. האופציות השונות מאפשרות לסחור בביטקוין לטווח קצר ולטווח ארוך ואף לבצע עסקאות שורט על מחיר הביטקוין.
אך כנראה שהבלוקצ’יין מצליח לעקוף במהירות מפתיעה את העולם המיושן. בימים אלו נולדות אפליקציות שמאפשרות לסחור באופציות על שער הביטקוין באופן מקוון על ידי תשלום במטבע דיגיטלי ללא הרשמה ובקלות מרבית.

 

איך להוריד ארנק metamask ולסחור בביטקוין בעזרת חוזים חכמים :

 

למה להשתמש באפליקציית איתריום ולא בבורקר?

כמו שרבים מאיתנו שמעו ישנם לא מעט חברות מפוקפקות שמפעילות מסחר באופציות בינריות. חלק מהחברות הללו עובדות באופן לא שקוף ואף נעלמות ללקוחות עם כספם. רק לפני מספר חודשים הוציאה מדינת ישראל מהחוק את פעילות החברות הללו.

כאשר מדובר בחוזה חכם של איתריום המסחר והחוקים שקופים לכל ואינם ניתנים לביטול. כלומר, אפשר להיות בטוחים באמינות המסחר ובקבלת היתרה בכל שלב.

 

אחת מהאפליקציות הפופולריות למסחר באופציות על הביטקוין היא אפליקציית  satoshifutures
באפליקציה זו ניתן לסחור בתנודות שער הביטקוין בטווחי זמן של 1-30 דקות, על פי דיווחי החברה בעתיד הקרוב יהיה ניתן לסחור על מחיר הביטקוין עד טווח של חודשיים.
כלומר, הסוחר בוחר האם שער הביטקוין יהיה גבוהה או נמוך מהמוצג באפליקציה בטווח זמן מוסכם.

 

כמה מרוויחים ומאיפה מגיע התשלום?

באפליקציה ישנה קופה משותפת לכלל השחקנים. אם שחקן הפסיד בטרייד הכסף של ההפסד מתווסף לקופה המשותפת של האפליקציה וכך הקופה גודלת. אם שחקן זכה בטרייד, הוא מוריד את נפח הקופה.
שחקן שזכה בטרייד מקבל כ-70% מסכום הטרייד שלו.

האפליקציה היא אינטרנטית לגמרי ואין צורך בהתקנה או הרשמה, כל מה שנדרש זה הורדת תוסף metamask לדפדפן.

 

מה זה  metamask ?

תוסף ה-metamask משמש למעשה כארנק איתריום שבעזרתו ניתן לשחק באפליקציות השונות שמתממשקות לחוזים החכמים של האיתריום.
ארנק זה משתמש לכל אפליקציות האיתריום הקיימות בשוק.

 

אם אתם רוצים להבין תחילה איך עובדת המערכת החדשה אתם יכולים לשחק עם גרסת הדמו של satoshifutures, בכל אופן מומלץ בפעמים הראשונות לבצע טריידים בכסף קטן בשביל לא לגרום לטעויות שיכולות לעלות ביוקר.

 

avatar
  Subscribe  
תודיע לי על

macro bit © כל הזכויות שמורות