התראת שערי מטבעות דיגיטלים בזמן אמת

כאשר בשנת 2009 כרה סאטושי נאקאמוטו את 50 הביטקוין הראשונים שוויים היה מזערי ואיש לא יכול היה לצפות את ההיסטריה שהוא יעורר בעתיד. מאז זרמו כספים רבים בבורסות העולם, והמטבעות הדיגיטליים עלו וירדו בתנודות חדות מאוד וכיום הם אחד מאפיקי ההשקעות המבוקשים אם כי לעיתים שנויים במחלוקת. כדי באמת להצליח להרוויח מהשקעה או שימוש במטבעות הדיגיטליים חייבים להיות מעודכנים בזמן אמת, ואנחנו כאן כדי להסביר לכם איך לקבל התראת שערי מטבעות דיגיטלים.

מטבעות תנודתיים במיוחד

אחד ההבדלים הברורים בין המטבעות הדיגיטלים לכסף “רגיל” הוא מידת התנודתיות של שערו היציג של המטבע. מערכת הכפסים הנהוגה היום ברוב המדינות נקראת “כסף פיאט” וערכו נקבע ומנווט על ידי המדינה ולכן קבוע, פחות או יותר. על המטבעות הוירטואלים אין פיקוח ממשלתי או ניווט מכוון של גורמים חיצוניים וזו הסיבה העיקרית לתנודות הרבות והחדות בשוויים. זה יכול להיות טוב, זה יכול להיות רע, תלוי באיזה צד של המטבע אתם נמצאים.

התנודתיות הרבה של המטבע מחייבת אתכם כמשקיעים להיות כל הזמן עם היד על הדופק. מי שסוחר במטבעות דיגיטליים חייב לדעת בכל רגע נתון מה מצב המטבע ולקבל התראת שערי מטבעות דיגיטלים עדכנית על כל ירידה או עלייה. רק בעזרת השליטה בכל המידע הרלוונטי ניתן לעשות עסקאות משתלמות ברגע הנכון.

איך עוקבים אחר המטבעות הוירטואלים?

אחד הכלים שמשמשים את הסוחרים להישאר עם יד על הדופק הוא אפליקציות שמספקות מידע עדכני ומתריאות כאשר ערך המטבע עולה או יורד. כדי להקל עליכם את המסחר
סקרנו עבורכם שתיים מהאפליקציות המובילות בתחום.

Bitcoin Checker

Bitcoin Checker היא אפליקציית מחיר חינמית הפועלת על מערכת ההפעלה אנדרואיד. האפליקציה סורקת מעל 80 בורסות מרחבי העולם וכוללת מחירים עדכניים של רוב המטבעות הוירטואליים. האפליקציה מספקת כמות גדולה מאוד של מידע והשימוש בה פשוט ונוח וניתן לבחור איזה בורסות להוסיף וכך לקבל מידע רק על בורסות רלבנטיות עבורכם וניתן להגדיר כל כמה זמן אתם מעוניינים לקבל עידכון.
כדי להוסיף לתצוגה בורסות עליכם ללחוץ על סימן הפלוס שנמצא בחלקו העליון של המסך, ללחוץ על “choose exchange”, לסמן את הבורסה הרצויה ואת סימן ה”וי” לאישור. כמובן שלאחר הבחירה תוכלו להפוך את הבורסה שבחרתם ללא פעילה, או למחוק אותה מהתצוגה שלכם בכל עת.
אפליקציית Bitcoin Checker מאפשרת לקבוע את המטבעות שברצונכם להמיר בכל בורסה, כאשר כל מטבע מוצג באפליקציה בקוד שלו. בנוסף, תוכלו לקבוע התראות טקסט והתרעות קוליות לשינויים בשערי המטבע בבורסות השונות. חשוב להגדיר את ההתראות השונות בצורה נכונה כך שלא תפספסו שום שינוי חשוב.

 

BitCoinReminder

בדומה ל- Bitcoin Checker, גם BitCoinReminder מספקת התראות על שינויים בשערי המטבעות הדיגיטליים, אלא שהיא עושה זאת באמצעות הודעות מייל ו-SMS. ההרשמה ליישום הינה חינמית, אולם אם תבחרו לקבל התראות ב-SMS תאלצו לשלם על פי המסלולים המוצעים באפליקציה.
אחרי ההרשמה לשירות תוכלו לבחור איזה מידע ברצונכם לקבל וכיצד. תבחרו במסלול שמתאים לכם ותתחילו לקבל מידע עדכני באופן רציף. BitCoinReminder מתאימה לשימוש בכל סוגי המכשירים, אלא שבימים אלה נסגרת ההרשמה לאפליקציה, ורק משתמשים רשומים יכולים לעשות בה שימוש.

 

אז מה היה לנו כאן?

המטבעות הוירטואליים עלו לכותרות בשבועות האחרונים, למרות שהם קיימים כבר כעשר שנים, ובעוד מומחי הכלכלה טוענים שמדובר בהשקעה עם רף סיכון גבוה וימיו של הביטקוין וחבריו ספורים, מי שכרבר מושקע בביטקוין ועשה זאת נכון, יודע לספר על רווחים גבוהים מאוד. המסקנה המתבקשת היא שכדאי להשקיע, וכמו בכל השקעה צריך רק לדעת איך למזער את הסיכונים, מה שאומר, במקרה הזה, לעקוב מקרוב אחר תנודות המטבע בזמן אמת.

avatar
  Subscribe  
תודיע לי על

macro bit © כל הזכויות שמורות