10 השלבים להצלחה בתור סוחר קריפטו

10 השלבים להצלחה בתור סוחר קריפטו

במאמר קצר זה, נתמקד בעשרת הדרכים המובילות להצלחה, בתור סוחר קריפטו.  עשרת השלבים הם התחלה מבטיחה למסחר במטבעות הקריפטו, ביטקוין, איתריום ומטבעות נוספים, המובילים כיום את המהפכה בשוק המסחר הדיגיטלי.

10 שלבים להפוך לסוחר מטבעות דיגיטלים מצליח :

 

1.להבין איך בלוקצ’יין עובד?

כל אחד מהמטבעות הדיגיטליים משתמש בבלוקצ’יין. אם תדעו מהו בלוקצ’יין ומהי שרשרת בלוקים, תוכלו להשקיע בצורה חכמה יותר. מסחר במטבעות דיגיטליים, מתחיל עם לימוד של מושגי היסוד של עולם המטבעות הקריפטוגרפים, עליכם להבין איך הדברים עובדים בשביל לתכנן בצורה יעילה את ההשקעה.  

למידע נרחב על טכנולוגיית הבלוקצ’יין ניתן לעיין המאמר מה זה בלוקצ’יין – להבין אחת ולתמיד.

2.לדעת מהם המטבעות הדיגיטליים הנסחרים בשוק?

לפני שנכנסים לשוק המטבעות הקריפטוגרפים, יש לדעת מהם המטבעות המובילים. ישנם מעל מאה סוגים של מטבעות ווירטואליים, אך מתוכם החזקים ביותר הם ביטקוין ואיתריום המכסים נפח משמעותי מהשוק. למדו בצורה מעמיקה מהם המטבעות המובילים ביותר, בשביל לקבל תמונה מלאה על מטבעות אטרקטיביים להשקעה. אל תלכו לאיבוד בים המטבעות, התחילו עם מטבעות אטרקטיביים שנסחרים בצורה פעילה ובהמשך הזמן, תוכלו להרחיב את הלימוד ולסחור במטבעות נוספים.

3.להבין את תנודות שוק המטבעות הדיגיטליים

שוק המטבעות הקריפטוגרפים, הוא שוק דינמי, עם תנודות מסחר גדולות, היכולות להיות מאוד חדות ומפתיעות. בתחילת שנת 2017 הביטקוין נסחר בשער של 2,983 דולר ואז איבד 30% מערכו והגיע לשער חדש של 1,992 דולר, לאחר מכן בספטמבר הוא טיפס מעלה ברווח של 139% עד לשער של 4,764 דולר. התנודות תלויות בגורמים שונים, הקשורים בעיקר לזמן הקצר שבו המטבעות נסחרים בשוק. השקפות הציבור על המטבע, רגולציות של ממשלות וגופים עסקיים ועוד מגוון רחב של גורמים משמעותיים, יכולים להשפיע באופן ישיר על  שער המטבעות הקריפטוגרפים. סין לדוגמא אסרה על שימוש במטבעות והובילה לקריסה של שער המטבע, לאחר מכן השווקים התאוששו, אך תמיד יש חוסר יציבות שיש לקחת אותו בחשבון.

4.קראו חדשות אודות המטבע הווירטואלי בו אתם רוצים להשקיע

אחד הדברים הכי חשובים, הוא לקרוא כל יום חדשות על המטבע בו אתם רוצים להשקיע. קריאה והתעדכנות באופן יום יומי בכל החדשות הקשורות לנושא, זה עניין הכרחי ויש לעשות זאת בצורה מושכלת. טוויטר וכלים נוספים יכולים לעזור לכם לעשות זאת בצורה מהירה ונוחה, מבלי להיכנס לעובי הקורה של מאמרים מסובכים בנושא. הקדישו כל יום זמן לקריאה סלקטיבית ויעילה של כל החומר הנוגע להשקעה.

5.סבלנות בנוגע לשוק ההשקעות הדיגיטלי

עליכם להתאזר בסבלנות רבה בכל הנוגע להשקעות בשוק המטבעות הווירטואלים. כפי שציינו בסעיפים הקודמים, שוק המטבעות הקריפטוגרפים נתון לתנודות רבות. אל תמהרו לקבל החלטות, תנו לשוק לפעול ואל תתנו לתנודות התכופות לשנות את דעתכם כל יום מחדש. תנו לעצמכם זמן להשקיע ולראות, איך השוק מתייצב ואיך תוכלו להרוויח לאורך זמן בסבלנות ובעיקר מתוך ראייה לעתיד הרחוק.

6.משמעת עצמית היא כלי הכרחי להשקעה בטוחה

משמעת עצמית היא כלי יעיל מאוד בכל ההתנהלות שלנו בחיים ובעיקר בתחום ההשקעות. משמעת עצמית בסחר במטבעות דיגיטליים, היא היכולת להתמיד בלימוד של הנושא כולל הבנה של הצדדים הטכנולוגים הנדרשים. משמעת עצמית בנוגע לאופן ההשקעה הבטוח, מבלי להיסחף להרפתקאות מיותרות. אם תדעו איך לעבוד בצורה מסודרת ואחראית ולהקפיד על כל הפרטים הקטנים, תוכלו להתקדם לאט אבל בטוח.

7.לפעול מתוך מקום לא רגשי

יש לנו נטייה להכניס את העולם הרגשי שלנו אל תוך תחום העסקים. בסחר במטבעות פיננסים, תצטרכו לפעול באופן רציונאלי ולא לערב רגשות או תחושות שאינם קשורות לעניין. בכל תחום בחיים כדאי מאוד לא להיכנס לפסים אישיים ולהישאר ברובד ענייני ומעשי בשביל להצליח להתקדם בצורה בטוחה.

8.בניית אסטרטגיה

בתחום המטבעות הקריפטוגרפים ובכל תחום בחיים, כדאי לבנות אסטרטגיית פעולה ולדבוק בה. בחרו את המטבע המתאים ביותר עבורכם להשקעה, בחנו את כל האופציות האפשריות ובחרו את הדרך האישית שלכם. אסטרטגיית פעולה אחת, ברורה והחלטית היא המפתח להצלחה.

9.לא לנסות לאכול את כל העוגה בעצמכם

ביטקוין ואיתריום ומטבעות דיגיטליים נוספים עובדים על עקרון חברתי ועל הדדיות ושיתוף הדדי. כולנו יכולים להרוויח מהעניין ואנחנו צריכים לעבוד בשיתוף פעולה אחד עם השני. הניתוק ממערכת בנקאית או מחברות אשראי ויצירת מערכת מבוזרת בנויה על אמון הדדי ועל שוק משותף. ההצלחה תלויה ביכולת שלנו לעבוד למען עצמנו, אך תמיד לראות את התמונה הגדולה בשלמותה. אל תנסו לאכול את כל העוגה בעצמכם יש מספיק לכולם.

10.הכירו את האתרים המובילים ביותר למסחר ברשת

ישנם כמה אתרים מעולים, שיכולים לתת לכם תמונה של המסחר ברשת. אתרים אלו מכילים מידע רב, היכול לעזור לכם לתכנן את הצעד הבא. התחילו עם CoinMarketCap  הנותן לכם מידע מעמיק ויסודי, על כל התחום של ביטקוין ומטבעות דיגיטליים אחרים. אתר נוסף שיכול לעזור לכם הוא Coin Market calendar לוח שנה אינטרנטי, המרכז את כל המידע העכשווי, על חידושים בתחום המטבעות הווירטואלים. ככל שתכירו לעומק יותר אתרים ותקפידו להתמקד באתרים מוסמכים עם מידע מהימן, תוכלו להרחיב את גבולות היכולת  ולהשקיע בצורה חכמה.

 

אם אתם עדיין בהתחלת הדרך או שאתם רוצים לחזק את הידע שברשותכם, אתם מוזמנים לשאוב מידע מקיף מהאתר שלנו.

avatar
  Subscribe  
תודיע לי על

macro bit © כל הזכויות שמורות