כנס הקריפטו השנתי מתקרב בצעדי ענק

כנס הקריפטו השנתי – מה מצפה לנו?

כנס הקריפטו השנתי הינו כנס המאורגן על ידי חברת הבורסה Bit2C העוסקת במטבעות דיגיטליים.
חלק מהנושאים העולים בכנס שוק הקריפטו, היבטי רגולציה, בנקאות ומיסוי, השקעות, הלוואות ומסחר, הזכות לפרטיות, .STOs, IEO, Stable coins.

כנס הקריפטו הגדול לשנת 2019 יוצא לדרך. חיכינו שנה שלמה בשביל הכנס שמארגנת חברת Bit2C . הכנס ללא ספק שופך אור על האירועים שהתרחשו בשנה האחרונה, ונותן תחזית ומידע לגבי הפיתוחים העתידיים להתווסף לתעשייה השנה.

בכנס הקריפטו השנתי, דנים בכירי התעשייה הישראלית בשלל נושאים: בשנה שעברה גולת הכותרת הייתה כאשר המשנה לנגידת בנק ישראל דוקטור נדין טרכנברג הסבירה את עמדת הבנק לגבי מטבעות דיגיטליים.
בכנס השתתפו חברי כנסת, נציגי מטבעות דיגיטאליים מהארץ ומחו”ל, עורכי דין, מובילי דעה, יזמים, משקיעים, סוחרים בתחום הביטקוין, הבלוקצ’יין והקריפטו בישראל.

מה היה לנו בכנס הקריפטו השנתי בשנת 2018?

בכנס שנת 2018 מנכ”ל החברה ומוותיקי הפעילים בתחום, אלי בז׳רנו, הציג את התפתחות שוק המטבעות הדיגיטאליים ואת עירובם ופיתוחם בשווקים זרים באירופה, ואף הפתיע את כולם כאשר אמר שבימים אלו חברת Bit2C משלימה את רכישתה של חברה אירופאית אשר פועלת בתחום, במטרה להתרווח ולהתפתח לשווקים בינלאומיים נוספים.

הוסיף ואמר אופיר בייגל – מנהל אתר 99bitcoins – “שקהילת הביטקוין המקומית אינה תורמת רק בהיבטים טכנולוגים” אלא בנוסף הקהילה ה”ביטקויניסטית” תורמת גם לחיזוק המטבע למרות מטבעות מקומיים שערכם נשחק.

אך עם זאת, חשוב לא לשכוח, כפי שציין עורך דין ורואה חשבון קובי צרפתי, כי למרות זינוק המטבעות הדיגיטליים, מדובר בסחר כספים וכמו בכל עסקה, נגזרים מיסים וחובה לדווח על המיסים גם בעסקאות מטבעות דיגיטאליים.

כדי לעשות קצת סדר בכל הנוגע להצהרות מס וארגון סדר במסחר המטבעות הדיגיטליים, הציג תומר רביד – מנכ”ל חברת Bloxtax ומומחה בתחום – את הפלטפורמה אשר מציעה פתרון לארגון מיסים.
פלטפורמה זו מסוגלת לייצר דו”חות מסודרים ומפורטים של כל התנועות וההעברות שהתבצעו. עם דו”חות אלו ניתן לגשת לרואה חשבון ולהסדיר את תשלומי המס. הפלטפורמה עובדת בשיתוף עם חברת Bit2C בכדי להקל על המשתמשים בחישוב ותשלום המיסים הדרושים.

בכנס עלה קושי עם דעתה של דוקטור נדין טרכנברגנגידת בנק ישראל אשר סקרה את ההיסטוריה של הכסף והבנקאות ברחבי העולם. מכיוון שכמו בכל עיסוק כלכלי, קיימת מעורבות של בנק ישראל, אשר כרגע נמצא בשלבי למידה והסתגלות לרעיון המטבעות הדיגיטליים, עם כל ההשלכות החיוביות והשליליות הנגזרות מכך.
מנגד, עמדה דעתה של שרן השכלחברת כנסת העוקבת אחר התחום וקוראת להסרת המחסומים הרגולטוריים – הטוענת כי רגולציה זו מהווה גורם מעכב של שוק המטבעות הדיגיטאליים ומסיבה זו תומכת בביטולה.

כפי שניתן לראות, קיימים נושאים רבים העולים בכנס הקריפטו השנתי, ויש לא מעט מידע לספוג. אם אתם רוצים להתעמק בנושא ולהיות עקביים אחר הכספים שהשקעתם, מומלץ להגיע ולהיות חלק ממערך חשוב זה.

אז היכן? מתי? וכמה?
כנס הקריפטו השנתי לשנת 2019 יתקיים בתאריך 04.06.2019, יום שלישי בין השעות 08:45-16:00
מיקום: מלון לאונרדו סיטי טאוור, זיסמן שלום 14, רמת גן.
עלות הכניסה:
140 ₪ במכירה מוקדמת – זמין באתר החברה
250 ₪ לאחר סיום המכירות המוקדמות – זמין באתר
תשלום בביטקוין 0.007BTC

לרכישת כרטיסים

macro bit © כל הזכויות שמורות